Historia firmy Jaronet&WebVision

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Firma Jaronet&WebVision formalnie rozpoczęła swoją działalność ponad 20 lat temu, to jest 15 października 1998 roku. Jednak prawdziwa historia zaczęła się ponad rok wcześniej, kiedy to w niewielkiej lecz prężnie działającej miejscowości o nazwie Pleszew w województwie wielkopolskim powstał plan powołania do życia firmy, która swoimi usługami informatycznymi obejmie cały powiat pleszewski.

Szybko okazało się, że w dobie rozwijającego się Internetu myślenie lokalne, to za mało do prawidłowego rozwoju firmy. Nasza ekspansja choć niezamierzona szybko wyszła poza granice powiatu i pozyskaliśmy klientów w całej Polsce.

Z chwilą rozwoju firmy i pozyskiwania nowych klientów okazało się, że największa ekspansja firmy dotyczy terenów północno-zachodnich naszego kraju. Jako drugą siedzibę wybraliśmy miasto Szczecin, gdzie utworzyliśmy nasz oddział.

Cały czas zdobywaliśmy zaufanie coraz większej liczby firm, instytucji i placówek edukacyjnych. Nasza idea traktowania każdego klienta wyjątkowo z należnym szacunkiem i zrozumieniem, przynosiła zamierzone efekty. Z biegiem lat zdobyliśmy grono stałych klientów na terenie całej Polski.

Położenie geograficzne naszej firmy z biegiem czasu pozwoliło nam na wejście na trudny rynek niemiecki. Podobnie jak i w Polsce, taki i na terenie Niemiec prowadziliśmy i prowadzimy nadal politykę polegającą na rzetelności świadczonych usług, życzliwości i terminowości wykonania przyjętych zadań. Nie trudno zauważyć, że tak prowadzona polityka firmy przynosiła zamierzone efekty, czego konsekwencją było otwarcie kolejnej siedziby tym razem na terenie Niemiec. Nasz wybór jak można się domyśleć padł na Berlin, gdzie powstała samodzielna jednostka oparta na prawie niemieckim. Można by rzec, że w pewnym stopniu przywróciliśmy system Hanzeatycki i choć brzmi to jak żart, to właśnie w taki sposób system ten działał na terenie ówczesnej Europy.

Dzisiaj nasza firma jest znana w wielu miastach polskich i niemieckich. Nasza działalność oparta na zaufaniu, dobrej i skutecznej pracy oraz szacunku, zaowocowała wieloma kontraktami na realizację serwisów internetowych, obsługę IT i wsparcie techniczne. Mamy nadzieję, że postawa jaką reprezentujemy przysporzy nam dalszych zadowolonych klientów.

Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona klientów Jaronet&WebVision.

Zmieniamy się dla Ciebie - Logo Jaronet&WebVision na przestrzeni lat