Partnet.plNasze usługi


Hosting - Miejsce na Twoją stronę WWW

Partnet.pl - Hosting skrojony wprost na Twoje potrzeby
Tniemy Twoje koszty - to właśnie dzięki naszym usługom znacznie ograniczysz koszty ponoszone na obsługę usług związanych z publikacją i utrzymaniem kont internetowych i serwisów WWW. Oczywiście nie musisz nam wierzyć, po prostu sprawdź sam. Porównaj swoje rachunki z cenami usług jakie oferujemy i podejmij właściwą decyzję. Dlaczego nasz hosting jest taki wyjątkowy? Odpowiedź jest niezwykle prosta: nie oferujemy gotowych pakietów, w których płacisz za dodatkowe i często niepotrzebne dodatki i wodotryski. U nas sam określasz czego i ile potrzebujesz, a płacisz wyłącznie za rzeczy, z których korzystasz. Rozwijasz firmę, Twoje miejsce na stronę jest obecnie niewystarczające? Zapoznaj się z naszą ofertą. My zaoferujemy Tobie konto skrojone na miarę Twoich potrzeb, dostosowane rozmiarem do serwisu i usług jakich właśnie potrzebujesz, bez zbędnych dodatków i niepotrzebnych "fajerwerków" otrzymasz to, czego szukałeś i potrzebowałeś.

Koszty hostingu określamy zawsze na podstawie prowadzonych negocjacji i uzgadaniania potrzeb. Dlatego otrzymujesz produkt skrojony na miarę.

  • Konto poczty elektronicznej obsługiwane przez POP3 oraz PIX Mail Live
  • Dostęp do konta protokołem FTP
  • Własny adres www w celu publikacji stron internetowych
  • Obsługa języka PHP 7.x
  • Bazy Danych MySQL, MS SQL oraz Postgres (dostęp przez WWW)
  • Obsługa skryptów CGI
  • Obsługa htaccess (mod rewrite)

Jeżeli jeszcze nie podjeli Państwo decyzji, zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi pakietami w zakresie hostingu na naszych serwerach wirtualnych.

Virtual PIX Lite

5 GB na serwis WWW
1 skrzynka e-mail
obsługa PHP 7.x
WWW w domenie operatora

Virtual PIX Medium
20 GB na serwis WWW
5 skrzynek poczty e-mail
aliasy poczty elektronicznej
obsługa PHP 7.x
jedna baza MySQL

Virtual PIX Full
40 GB na serwis WWW
10 skrzynek poczty e-mail
aliasy pocztowe e-mail
obsługa PHP 7.x
obsługa pliku .htaccess
4 bazy wybrane z ofertyTworzenie i oprogramowanie serwisów internetowych oraz Webdesign

Serwisy WWW - Oprogramowania sieci web
Internet, obok telewizji, jest jednym z najpotężniejszych mediów dostępnych na świecie. Komunikacja pomiędzy serwerami udostępniającymi Twoje strony internetowe a komputerami domowymi odbywa się na kilka sposobów. Począwszy od łączy przewodowych, poprzez światłowody, fale radiowe, a nawet dostęp satelity. W obecnej chwili technologia internetowa umożliwia dostęp do internetu praktycznie z każdego zakątka kuli ziemskiej. Internet może być wykorzystywany na wiele sposobów. Od ściągania i wymiany plików, oglądania filmów, do zdobywania fachowej wiedzy z wielu zakresów dziedzin.

Popularność Internetu wykorzystywana jest przez wiele firm i instytucji, a także osoby prywatne do reklamowania swoich usług i towarów. Nasza firma skupia się właśnie na zaprojektowaniu i wykonaniu dla Ciebie i Twojej firmy reklamy internetowej w postaci profesjonalnych serwisów internetowych. Dzięki zaistnieniu w światowej sieci Internet, możesz trafić do milionów klientów i to 24 godziny na dobę. W jednej chwili, możesz zaprezentować swoje towary i usługi na wszystkich kontynentach i dotrzeć do wielu zadowolonych klientów. Dzięki serwisowi internetowemu zwiększasz prestiż swojej firmy i stajesz się wiarygodnym partnerem dla swoich kontrahentów.

W chwili obecnej skupiliśmy swoją uwagę na silniku serwisów internetowych o nazwie Joomla. Silnik ten umożliwia tworzenie i zarządzanie serwisami internetowymi, oraz pozwala praktycznie na dowolne modyfikacje i wprowadzanie ulepszeń oraz dodatkowych funkcji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie oferowanego oprogramowania.

Dla klientów pragnących zaistnieć w internecie, lub zaoferować usługę lub produkt, mamy przygotowaną specjalną ofertę PIX Lite. Oferta ta skierowana jest na prezentację jednej lub kilku usług lub produktów w taki sposób aby wyeksponować walory oferowanych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oprogramowania PIX Lite.Obsługa informatyczna i wsparcie techniczne

Obsługa informatyczna firm, instytucji i organizacji
Firma Jaronet&WebVision prowadzi szereg usług świadczonych zarówno dla firm, instytucji z sektora prywatnego i publicznego, jak i dla osób prywatnych. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczenie klientowi maksymalnej satysfakcji z usług świadczonych przez naszą firmę, a także profesjonalnej obsługi w zakresie rozwiązywania problemów informatycznych. Obsługa informatyczna firmy stała się w ostatnim czasie nie tylko dodatkową możliwością, ale koniecznością. Stale rozwijający się rynek IT dostarcza szerogu rozwiązań przydatnych w codziennej działalności firmy, ale również niesie szereg zagrożeń wynikających z luk w oprogramowaniu, ataków hackerskich lub nieświadomości użytkowników. Zewnętrzna obsługa informatyczna, to również możliwość optymalizacji kosztów utrzymania pracownika, często nie wykorzystanego w swoim fachu a wymagającego stałego nakładu finansowego.

W zakresie naszej działalności leży zarówno kompleksowa obsługa informatyczna, jak i doraźna interwencja (tzw. Pogotowie Komputerowe). 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu jesteśmy do Państwa dyspozycji dla naszych klientów.

☑ Obsługa techniczna w zakresie wsparcia dla Systemu MS Windows

System operacyjny Windows jest bardzo stabilny. Jako system oparty na jądrze NT jest systemem niezawodnym i właściwie niemożliwym do zawieszenia w czasie normalnej pracy. Możliwe jest wykonywanie na nim działań zarówno profesjonalnych, jak i domowych, z nastawieniem na multimedia. Niestety jego piętą achillesową są sterowniki. Niewłaściwie dobrane lub błędnie napisane przez producenta, powodują zawieszenia lub spowolnienia pracy systemu. Również programy napisane przez osoby trzecie, spoza Microsoft powodują konflikty w prawidłowym działaniu samego systemu. Najpoważniejszym jednak problemem w prawidłowym działaniu systemów z grupy MS Windows są wszelkiego rodzaju wirusy, backdory, oraz trojany. Właściwe zabezpieczenie systemu operacyjnego z grupy MS Windows to podstawa stabilnej i nieprzerwanej awariami pracy.

Istnieje kilka rożnych wersji tego systemu operacyjnego. Jest więc system Windows 32-bitowy, oraz system 64-bitowy, przeznaczony do nowych komputerów, które tę technologię mają już zaimplementowaną. System ten jest przeznaczony zwłaszcza do procesorów 64-bitowych, chociaż prawdziwy szok właściciele takich procesorów powinni przeżyć w momencie zainstalowania 64-bitowego Windowsa 10 - najnowszego dziecka Microsoft.

☑ Obsługa techniczna Systemów Linux/Unix

Linux stosowany jest powszechnie jako podstawowy system operacyjny serwerów (w tym WWW, FTP, pocztowych, baz danych), zapór sieciowych, routerów, a także w systemach osadzonych oraz w niektórych odtwarzaczach DVD i tunerach DVB.
Ze względu na powstanie i rozwój dystrybucji o łatwej instalacji i dużych zasobach oprogramowania, Linux znajduje również zastosowanie na rynku komputerów biurowych i domowych. Rządy kilku państw europejskich prowadzą wdrożenia Linuksa na komputerach administracji państwowej. Ponadto, ze względu na bezpieczeństwo, stabilność, możliwość audytu i łatwość modyfikacji kodu źródłowego, z Linuksa korzystają agencje wywiadowcze, kontrwywiad i wojsko. Linux wykorzystywany jest przez niektóre banki i instytucje finansowe. Przykładowo, system notowań Wall Street oparty jest na tym systemie operacyjnym.
Linux jest używany w większości superkomputerów z listy TOP500. Znalazł również zastosowanie w przemyśle filmowym – zarówno na serwerach jak i stacjach roboczych. Jest najpopularniejszym systemem na komputerach, wykorzystywanym do tworzenia animacji i efektów specjalnych. Z jego możliwości korzystają między innymi studia: Dreamworks, Pixar czy Industrial Light & Magic. Również aparatura medyczna, np. tomografy komputerowe firmy GE, korzysta z systemu operacyjnego Linux. Popularne punkty dostępu sygnału Wi-Fi także opierają się na uproszczonym jądrze Linuksa i procesorach ARM, coraz częściej pojawiają się też telefony komórkowe z tym systemem. ☆

☆ Informacja podana za Wikipedia

☑ Wsparcie dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji

Firma Jaronet&WebVision to firma troskliwa. W ramach obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej, dostarczamy naszym klientom pełne wsparcie dla usług i produktów. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi telefonicznemu, drogą e-mail lub wizyt w siedzibie firmy, rozwiązujemy wiele bieżących problemów związanych z obsługą oprogramowania lub sprzętu komputerowego. Dzięki tak realizowanemu podejściu, zyskaliśmy szerokie grono klientów, które stale się powiększa. Naszą rekomendacją są nasi klienci. Wybierając firmę Jaronet&WebVision jako swojego dostawcę usług IT, hostingu zaplecza technicznego, dokonujecie Państwo słusznego wyboru i zapewniacie sobie fachową, sprawną i miłą obsługę.